Цифрова грамотність – запорука позитивних змін в навчальному процесі.
Протягом місяця вчителі інформатики Нейчева Л.З. та Пінтійська Т.І. допомагали учням здобути нові «цифрові» знання та підвищували здатність ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в навчанні.
Учням початкових класів було запропоновано намалювати в графічному редакторі зображення на тему: «Цифрові технології моїми очима». Вже в ранньому віці діти знають як користуватися такими платформами, як Zoom, Viber, Youtube та знають, що необхідно дотримуватись правил безпечного користування Інтернетом.
Учні середньої школи переглядали освітні серіали на платформі «Всеукраїнська школа онлайн», та проходили національний тест на цифрову грамотність.
Десятикласникам було запропоновано пройти анкетування з приводу дистанційного навчання. В результаті з’ясувалося, що їм більше до вподоби дистанційна форма навчання з використанням освітніх платформ, якими вони вільно володіють.
Активна участь в заходах щодо розвитку цифрової грамотності говорить про те, що діти готові до того, аби їм давали якісні та сучасні знання на уроках. Цифрова грамотність включає широкий набір базових навичок, які позитивно впливають як на загальний рівень підготовки дітей до реального життя, так і дозволяють у ранньому віці виховати в них інтерес до інформаційних технологій.
Вчителі інформатики Тетяна ПІНТІЙСЬКА
Лариса НЕЙЧЕВА