Історія Багатянського закладу загальної середньої освіти.
До 1918 року, за часи правління царської Росії , в селі існувало три школи: міністерська чоловіча, міністерська жіноча та церковна. Тоді школу складали окремі приміщення, в яких одна кімната була класом для трьох груп водночас. До того ж, в трьох класах працював один вчитель, а кількість учнів становила 70 чоловік.
Після 1920 року організація навчання стала головним завданням місцевих органів. У дев'яти житлових приміщеннях відкрито школу для дітей села. Навчання було чоторирічним , здійснювалося румунською мовою.
У 1944-1945 н. р. в школі навчалося 227 учнів. Першим директором закладу стала Виходченко Любов Іванівна, яка керувала колективом з 10 вчителів. Педпрацівників не вистачало, однак вже в 1951 році 16 семикласників стали офіційними випускниками школи.
У 1965 році, згідно з рішенням зборів колгоспу «Прапор комунізму», почалося будівництво нової, типової школи на 965 учнів за рахунок коштів колгоспу . Кошторис будівництва склав 480 тисяч карбованців.
У 1967 році здано в експлуатацію нову будівлю середньої школи, директором на той час, вже 18 років, був Греков Іван Костянтинович. Разом із ним в школі викладало 23 вчителя,більшість з якіх підвозилось з м. Ізмаїл.
У 80 – 90 –х роках школою керували: Степчишин Микола Григорович, Рева Володимир Аврамович, Мінженер Олександр Іванович. Наприкінці минулого століття школу очолила Бабенко Марія Петрівна.
З листопада 2010 року директором школи є Олександр Іванович Мінженер.
На сьогоднішній день Багатянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - це більше 350 допитливих і здібних, трудолюбивих і цілеспрямованих учнів, девіз яких: «В дружбі з книгою живи, честю школи дорожи!»
Багатянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - це 35 мудрих і добрих, чуйних і суворих , терплячих і надійних учителів , девіз яких: „ Духовне та фізичне здоров'я школярів - наша спільна турбота".
Педагогіка співробітництва, яка є в школі, позитивно впливає на рішення багатьох навчально - педагогічних питань, у тому числі реалізацію проблеми школи: «Розвиток творчих здібностей вчителів та учнів як умова формування життєвокомпетентної особистості».