Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 300 чоловік

Життя бібліотеки

Дата: 23 січня 2023 о 10:23, Оновлено 3 квітня о 14:18

Ганс Крі́стіан А́ндерсен — данський письменник, казкар, автор відомих у всьому світі казок «Непохитний олов'яний солдатик», «Гидке каченя», «Снігова королева», «Дюймовочка» та інших. Казки Андерсена перекладені більш ніж 150 мовами світу, вони стали основою для численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок, балетів тощо.

Ганс Крістіан Андерсен (коротка біографія)

YOUTUBE.COM

Ганс Крістіан Андерсен (коротка біографія)

Ганс Крі́стіан А́ндерсен — данський письменник, казкар, автор відомих у всьому світі казок «Непохитний олов'яний солдатик», «Гидке каченя», «Снігова королева...

2 квітня - Міжнародний день дитячої книги та день народження великого казкаря Г.К. Андерсена.

#Всеукраїнський_тиждень_дитячого_читання_2024 в Багатянському ЗЗСО . «В бібліотеку ти завитай, Книги за смаком обирай. Читай! Читай! Читай!»

Щиро вдячна читачам за любов до читання, за активну участь у заходах! Бажаю всім учням та вчителям нових відкриттів, теплих веснянних посмішок та гарного настрою!



#Всеукраїнський_тиждень_дитячого_читання_2024

#Діти_України_читають_захисникам

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання-2024, учень 9-А класу Багатянського ЗЗСО – Маджаров Олександр приєднався до Національного читацького марафону «Діти України читають захисникам», з метою підтримати наших відважних воїнів-односельців.

ЧИТАЄМО - ПЕРЕМАГАЄМО!



#Національний_тиждень_читання_поезії_2024_

#Ріки_незмінно_течуть_додому_#

Поезія – це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі

Л. Костенко

День поезії в Багатянському ЗЗСО.

21 березня по всьому світу володарі рими, їх музи й шанувальники відзначають День поезії. Згідно резолюції 30-ї сесії ЮНЕСКО, яка проходила в 1999 році в Парижі, було прийнято рішення щорічно відзначати 21 березня Всесвітній день поезії (World Poetry Day).

У рамках Національного тижня читання поезії та Тижня дитячого читання в шкільний бібліотеці день поезії пройшов дуже цікаво та змістовно.

Всі бажаючи вчителі та учні мали змогу прийняти участь в конкурсі – акції «Розкажи вірш-отримай цукерку!». Лунали вірші різної тематики: про рідній край, про Дім, про Україну, про любов та війну.

Учні 1-2 класів намалювали малюнки з тематики «Малюємо вірші про дім!»

У бібліотеці оформлено виставку «Поезія-це музика души», «Вірші написані в окопах», яка знайомить із творчістю відомих українських і зарубіжних поетів, поетів рідного краю, а також про творчість військових.

Поезія – це музика душі, найдавніший духовний скарб людства. Кожний знаходить у ній щось своє, близьке й зрозуміле.

Тож вивчаймо й захоплюймось поезією, бо вона – «це завжди неповторність», «це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово!»



#Національнийтижденьчитання #тижденьпоезії2024

В рамках тижня поезії "Ріки незмінно течуть додому", шкільна бібліотека Багатянського ЗЗСО проводить Поетичний Челендж «Там де вдома!"

Запрошуємо всіх охочуючих долучитися.

Тиждень триває...



Казкарів побільше знай,

казочки ти їх читай!

Казка – це дитинство людства. І коли ж читати і вивчати казки, як не в дитинстві?! Саме тому у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання та з нагоди Всесвітнього дня казки – 20 березня, в Богатянському ЗЗСО був проведений бібліотечний квест «Знавці казок» з учнями 3-х класів (класоводи Грекова В.М., Патлавська В.Ф.)

Діти показали свою обізнаність у таємничому та чарівному світі казок, з захопленням розпізнавали казкових героїв, відгадували назви казок за уривками та побували в ролі казкових персонажів, читали вірші, виконавши завдання кожної зупинки. Це було цікаво, весело та пізнавально. Наприкінці заходу учні отримали від бібліотекаря грамоти за знання казок.

Вірте у казку і вона обов’язково здійсниться. Успіхів вам, талановиті наші діти, майбутнє України!

#національнийтижденьчитання



Королева української поезії !

До дня народження Ліни Костенко (19 березня), в рамках #Національноготижня читанняпоезії , в Багатянському ЗЗСО вчитель української мови та літератури Терпан А.А. разом з бібліотекарем провели з учнями 11 класу літературну вікторину «Відгадай поета». Ліна Костенко – жінка-епоха, жінка-душа, символ сучасної України.

Учні залюбки продекламували всі разом вірш письменниці "Крила". Вслухайтесь у Слово Поета, серцем доторкніться його чар, вдумайтесь у глибокий зміст – і вам відкриється багато таємниць, життєвих і поетичних.

Тож побажаймо НАШІЙ ЛІНІ, як часто називають геніальну письменницю сучасності, міцного здоров’я та довгих років життя під мирним небом України!

Бібліотекар Картелян Г.Г.

Возможно, это изображение 2 человека, книга и текстВозможно, это изображение 2 человека, люди учатся, книга и текст



Борітеся - поборете!

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!

/ Тарас Шевченко/

Минуло 210 років від дня народження Т.Г. Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні, як живий, говорить він із своїми нащадками. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне.

В Багатянському ЗЗСО вчитель початкових класів Делі А.А., разом з бібліотекарем школи Картелян Г.Г. провели для учнів 4 класу літературну годину "Шляхом великої долі". Діти переглянули презентацію та книжкові виставки "Невмируще Тарасове слово" та "Тарас Шевченко - великий Кобзар", ознайомились з творчістю великого Кобзаря та залюбки розфарбували розмальовки до його творів.

Тарас Шевченко – це не минуле, Тарас Шевченко – це сьогодення. Як для нас, так і для всього світу Шевченко – це Україна, а Україна – це Шевченко.

І на українській землі, над ланами, широкими полями, містами і селами, як весняні води могутнього Дніпра, лине вічно живе в народі, слово Великого Кобзаря.

Тож читаймо і надихаймося пророчими віршами, єднаймося і перемагаймо !!!

Бібліотекар Картелян Г. Г.



ЇЇ величність - жінка!!!

8 березня у світі відзначають Міжнародний жіночий день, мета якого – визнання досягнень та вкладу жінок у життя суспільства, а також відстоювання їхніх прав та висвітлення актуальних проблем. Але крім соціального значення, це свято має й особисті сенси, адже в житті кожної людини є значущі жінки, яких хочеться привітати приємними словами.

Тож,

Вітаємо всіх жінок з чудовим весняним святом 8 Березня! Хай над вашою головою буде мирне небо, а серце турбують тільки позитивні емоції. Впевненість у собі, затишне родинне гніздечко, здорові та самодостатні члени сім’ї — нехай все це буде у вашому житті. Зі святом, дорогі наші матусі, бабусі та донечки!

Возможно, это изображение 1 человек, книга и текст



25 лютого день народження Лесі Українки!https://youtu.be/_JzWAYjAObc



Пам’яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день. Він на державному рівні відзначається в Україні 20 лютого на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності.

В Багатянському ЗЗСО цього дня бібліотекарем школи Картелян Г.Г. була оформлена інформаційна виставка «Небесна Сотня. Герої не вмирають» та проведені уроки пам’яті.

Безсмертні душі Небесної сотні відійшли в небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!

Педагог – організатор Юлія ДАМАСКІН

· 




Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання», під гаслом «Бути своїми».

#тижденьчитання2023 #бутисвоїми 4 грудня 2023 року стартувала щорічна Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання», під гаслом «Бути своїми».



«Посвята в читачі!»

#тижденьчитання2023 #бутисвоїми

В рамках національного тижня читання та за доброю традицією - коло читачів бібліотеки поповнилося новими , найменшими відвідувачами. Саме 8 грудня для 35 малюків - першокласників в Багатянському ЗЗСО відбулося свято «Посвята в читачі!».

В гості до малят завитали казкові герої : Незнайко та Знайко, Буквар, Гном, Ведуча та Королева Книга ( учні 5-х класів), які познайомили дітей із правилами поведінки у бібліотеці , як треба берегти книги, провели для учнів конкурси та вікторини.

Першокласники із задоволенням пройшли всі випробування, показали хороші знання українських народних казок, відгадуючи загадки та кадр з мультфільму, довівши, що вони гарно знають і люблять книжки, та готові стати читачами бібліотеки. А щоб сталося таїнство посвяти , склали магічне слово – «БІБЛІОТЕКА».

Фіналом свята стала Урочиста Обіцянка юних читачів та вручення перших книжок на свій читацькій формуляр. Також на згадку про свято діти отримали в дарунок закладки із правилами поводження з книжками.

По завершенню свята, за традіцією бібліотеці нові її читачі подарували своі улюблені книжки.

Вітаємо наших маленьких читачів та чекаємо у шкільну бібліотеку.

Бібліотекар Картелян Г.Г.

  

Місячник шкільних бібліотек - 2023!                  

В Багатянському ЗЗСО з метою виховання в учнів почуття патріотизму, відповідальності за долю своєї країни, посилення патріотичного руху  в Україні, пробудження в школярів глибокого інтересу до історії України та рідного краю,
пройшов щорічній Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Вірю в майбутнє твоє, Україно!

Мі віримо в майбутнє твоє, Україно!

- Говорять сьогодні дорослі й малі, -

Бо ти в нас – найкраща,

Бо ти в нас – єдина,

Немає такої, як ти, на землі !

В рамках місячника шкільних бібліотек «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» учні 9-11класів під керівництвом учителів української мови та літератури Георгиця К.М. та Терпан А.А. взяли участь у конкурсі есе «Яким я бачу майбутнє України».

Діти в роботах висловили власні думки про подальше майбуття нашої країни та дійшли висновків, що «…закінчиться війна, ми відбудуємо наші міста і села», що «…ми повинні пишатися своєю країною, людьми, які захищають нас», що «… майбутнє України – в наших руках».

Пам’ятаймо: ми все подолаємо! Треба тільки вірити!!!

0:04 / 1:47

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек в Багатянському ЗЗСО триває….

З метою формування в учнів уявлення про країну, розширення й поглиблення поняття «Я — громадянин України», виховання поваги до української культури, патріотизм, людяність, любов до України для учнів 3-4 класів бібліотекарем Картелян Г.Г. та керівником гуртка «Народознавство» Тангер Н.В. було проведено ряд заходів:

інтелектуальна гра «Хай в серці кожної дитини живе любов до України», рухливі ігри «Які ми, українці ?», вікторина «Україна – мій рідний дім!».

Діти мали змогу позмагатись у конкурсах,

зібрати на швидкість пазли «Одеса наш край», разгадати кросворд та намалювати обкладинку улюбленої книжки.

Всі присутні отримали велику порцію позитиву, гарного настрою та гордість за рідну Україну!


Наснаги, щастя, сили та любові

Вам до життя та до своєї долі,

Щоб ворог не дійшов до нашого порогу,

Щоб ви здобули Мир і Перемогу!

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом: «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» в Багатянському ЗЗСО, керівником гуртка «Я - патріот» Картелян О.В. та бібліотекарем Картелян Г.Г. був проведен захід «Шануємо Вас, наші Захисники!»

Учні 6-х класів та члени гуртка «Я – патріот!» мали змогу зустрітися та поспілкуватися з захисником Збройних Сил України , учасником бойових дій, молодшим сержантом Грековим Віктором Івановичем. Діалог вийшов цікавим та змістовним, діти ставили запитання, на які Віктор Іванович залюбки відповідав.

Також на зустрічі нам пощастило поспілкуватися в онлайн режимі з волонтеркою та захисницею ЗСУ, капітаном Грековою Оленою Костянтиновною, яка розповила присутнім про діяльність волонтерського руху та закликала учнів не бути байдужими, а творити добро, що саме молоде покоління і є майбутнім нашої держави.

Під час проведення заходу всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. На згадку про нашу зустріч діти подарували захисникам оберіг, подякували за дуже корисну і цікаву інформацію та побажали всім здоров’я, мирного неба та Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

 


Мандрівка книжковим містом!

Книга – мудрий друг і порадник. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.

Саме про книгу йшла мова під час екскурсії для наших наймолодших школярів, учнів перших класів, які завітали до шкільної бібліотеки разом зі своїми класоводами Маджарової Т.М. та Переверза М.В.

У бібліотеці їх зустріло різноманітність цікавих та яскравих книг. Першокласники дізналися про походження слова «Бібліотека», про цікаві книжки про Україну, енциклопедії та словники, які є в бібліотеці, розгадували загадки та ознайомилися з правилами поводження з книгою. Маленькі читайлики мали змогу переглянути самостійно книжки, побувати в ролі книжкового лікаря , навіть потримати в руках найтовстішого словника з української мови.

Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності свідчили про те, що їм дуже сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія. Сподіваємося, що бібліотека стане для першокласників улюбленим місцем для читання.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек триває…



ПЛАН  ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МІСЯЧНИКА

ШКІЛЬНОЇ   БІБЛІОТЕКИ

під гаслом: «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

з 01 по 31 жовтня 2023р.

https://content.e-schools.info/bagate-school/library/ПЛАН__ВСЕУКРАЇНСЬКОГО_МІСЯЧНИКА.doc

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек!

Дорогі мої колеги та читачі бібліотеки, вітаю Вас зі святом!

Бажаю Вам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, мирного неба, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів!

Читаємо! Перемагаємо!


Літературні години присвячени 105-річниці з дня народження В.Сухомлинського

Бібліотека – море книг,

Бібліотека – храм науки...

Переступайте наш поріг,

Беріть скарби нетлінні в руки!

Літературні години присвячени 105-річниці з дня народження В.Сухомлинського та Всеукраїнського дня бібліотек з учнями 5-6 класів.

                                 


День поезії в Багатянському ЗЗСО

Поезія – це завжди неповторність,
Якийсь безсмертний дотик до душі

 Л. Костенко

     21 березня по всьому світу володарі рими, їх музи й шанувальники відзначають День поезії. Згідно резолюції 30-ї сесії ЮНЕСКО, яка проходила в 1999 році в Парижі, було прийнято рішення щорічно відзначати 21 березня Всесвітній день поезії (World Poetry Day).

       У рамках Тижня дитячого читання в Багатянському ЗЗСО відзначено День поезії. У цей  день було проведено годину поезії у бібліотеці, а також конкурс на краще  декламування віршів серед учнів 5-9 кл.

   У конкурсі декламаторів узяли участь такі учні:

Арделян Мірослава, Дога Вікторія – (9-а кл.),

Райлян Ярослав, Ялома Юлія та Пісов Андрій (7 кл.);

Мартинчук Олександр  (6-б кл.);

Остапюк Владислава, Нейчева Ніка,Коваленко Анастасія(5-а кл.);

Владінов Костянтин, Шишман Орина (5-б кл.)

      Учасники конкурсу читали вірші відомих поетів – класиків, зокрема Т.Шевченка, Л.Костенко, П.Тичини. Читців підготували вчителі української мови та літератури Терпан А.А., Кулава А.А., Георгиця К.М.

    У бібліотеці підготовлено виставку  «Поезія-це музика души», яка знайомить із творчістю відомих українських і зарубіжних поетів, а також поетів рідного краю.

     Поезія – це музика душі, найдавніший духовний скарб людства. Вона втамовує душевну спрагу, пробуджує в людині радість життя, любов до краси, входить у наше життя з дитинства і залишається з нами до кінця. Кожний знаходить у ній щось своє, близьке й зрозуміле.

      Тож вивчаймо й захоплюймось поезією, бо вона – «це завжди неповторність»,  «це  скарб усіх віків, це діамант величиною в слово!»

Бібліотекар                                                                    Картелян Г.Г.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Продовжуємо працювати та підсилювати нашу армію! За ініціативи бібліотекаря Багатянського ЗЗСО Картелян Г. Г. організовано збір бляшанок для окопних свічок на допомогу ЗСУ. Майстернею для збору та виготовлення свічок слугувала бібліотека школи.

ДЕТАЛЬНІШЕ..



День української хустки у Багатянському ЗЗСО.

В нашому роді, в нашім народі

Хустку, як символ усі бережуть.

В білих - дівчата веснами ходять,

В чорних - бабусі осені ждуть.

Все нам на долі збутися мусить!

Мрія - без края, світ - без кінця!

Ой, Україно, рідна матусю!

Як тобі хустка ця до лиця!

(Ганна Чубач)

День української хустки (ДУХ) — неофіційне щорічне свято, що відзначається 7 грудня,з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Свято започатковане в Україні в 2019 році.

Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Вона також свідчила і про рівень достатку родини, адже заможні жінки покривали голову хустками із дорогих тканин, бідні – із дешевших.

Цього року найменші та найстарші дівчатка Багатянського ЗЗСО вже традиційно приєдналися до флешмобу "Зроби фото з хусткою". Подивіться на цих найчарівниших красунь!

Яскраво вишита хустина на плечах української дівчини - як символ рідної країни, як прояв величі душі .

Сьогодні часто можна побачити на сучасній жінці хустку. Адже хустка – це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій.

Тож, відроджуймо, шануймо, популяризуймо наші українські традиції — це генетичні скарби нашого народу.

Бібліотекар ЗЗСО Ганна Картелян

Інформхвилинки та урок-пам'яті "Голодомор. Україна пам'ятає"

Україна пам'ятає, світ визнає! .

Історія нас горем вчить,

Щоб не забулось незабутнє. Бо там, де пам'ять не мовчить,

Там щастям повниться майбутнє.

( Наталія Погребняк)

З метою виховання почуття патріотизму, поваги до людей, які пережили складні періоди української історії та вшанування пам'яті жертв голодомору в шкільній бібліотеці пройшли інформхвилинки та урок-пам'яті "Голодомор. Україна пам'ятає" для учнів 10-го та 2-х класів.

Бібліотекар Картелян Г.Г. ознайомила учнів із матеріалами книжкової виставки: "Голодний рік, як гарна птиця,над краєм зморенним літав" , презентувала книгу "Голодомор 1932-1933, 1946-1947 років. Пам"ять народу" - спогади людей Ізмаїльського району про голодні роки.

В цій книзі, яка є в наявності у бібліотеці також містяться статті випускників нашої школи , які брали інтерв’ю в очевидців голоду.

Класоводи 2-х класів Патлавська В.Ф. та Грекова В.М. розповили учням про історію голодних років, про бережливе ставлення до хлібу, його значення в житті людини. Намагалися виховувати в дітях вміння цінувати життя у злагоді та достатку, спонукали їх вшанувати пам’ ять невинних жертв голодомору та у суботу, 26 листопада, з 16.00 години приєднатися всією родиною до Всеукраїнської акції «Запали свічку».

Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни Росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже Росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв.

Із пам’ яттю народу нічого не вдієш, вона зберігатиме правду. Правду про ті страшні роки, про ті страшні події. Це наша історія і ми повинні знати і пам’ятати її.

Бібліотекар Ганна Картелян

Година пам' яті -  «Збережемо пам’ять про подвиг»

(Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек)

28 жовтня в шкільної бібліотеці Багатянського ЗЗСО, з учнями 7 класу (кл.керівник Картелян О.В.) пройшла година пам' яті - «Збережемо пам’ять про подвиг», присвяченої до дня визволення України від фашистських загарбників. Бібліотекар ознайомила учнів з історією свята та книжковою виставкою «Ми українці: честь і слава незламним!»

Учні переглянули відеофільм «28 жовтня - День визволення України», також відеоролик «Ой у лузі червона калина» у виконанні Війського оркестра повітряних Сил ЗСУ та 3 хори м. Винниця.

Діти прослухали вірші «Моя незламна Україна» у виконанні Тусюк Софії, Генова Олександра, Мунтян Валерії, Сергіенко Вероніки, Дамаскіна Сергія, Райлян Ярослава,Мокан Романа, Терпан Івана та Рибакова Олександра.

На завершення учні поклали квіти до пам’ятника загиблим односельцям під час Другої світової війни та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Бібліотекар Ганна Картелян

Бібліопікнік «Читаємо, Перемагаємо!»

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!»

Читачі бібліотеки, учні 5 класу, разом з кл.керівником Пінтійською Н.Г. та вчителем украінської мови та літератури Георгицею К.М. побували на бібліопікніку під назвою «Читаємо, Перемагаємо!», метою якого було рекламування книги та її читання. На галявині під деревом бібліотекар влаштував книжковий бібліопікнік.

Учням запропонували різномaнітні книжкові «чaстування» з цікавими нaзвами. Діти з захопленням переглядали книжкове меню пікніка, в якому були:

- Салат «Інформаційний»;

- Загадкове асорті;

- Бутерброд «Книжковий»;

- Шашлик «Всезнайко»;

- Коктейль «Поетичний»;

- Арт – десерт

Діти познайомилися з інформацією про місячник, розгадували загадки про безпеку життя, "куштували бутерброд" - читали по черзі, брали активну участь у складанні віршів для «Поетичного коктейлю». Цікавим та актуальним виявилося

готування шашлика «Всезнайко», де діти проявляли свої знання з історії України.

На завершення пікніку учням презентували арт-десерт – цукерки з пріслів’ями про книгу.

За активну участь у бібліопікніку, всі читачі отримали на згадку закладку з темою місячника та мали змогу вибрати з кошика улюблену книжку для читання на свій читацький формуляр.

Завітайте до нашої книгозбірні, і ми допоможемо вам обрати книги для читання на будь-який смак.

До бібліотеки завітай - книгу потрібну вибирай!

Бібліотекар Ганна Картелян

Cмайл-опитувани «Що таке патріотизм?».

Лунають тривоги, але Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «У нас єдина мета –Україна свята, нездолана ніким і ніколи!» триває…

Сьогодні в умовах війни особливого значення набуває національно-патріотичне виховання. Патріотизм – одне з найбільш глибоких почуттів, яке передбачає любов до духовних, культурних і матеріальних цінностей своєї Батьківщини, бажання збереження її характерних особливостей, її культурного надбання та захист інтересів своєї громади, народу в цілому.

Учні 11 класу (кл.керівник Лупу А.П.), та вчителі Багатянського ЗЗСО взяли участь у смайл-опитувани «Що таке патріотизм?».

Отже патріотизм це: любов до своєї країни, своєї нації і культури; любов до Батьківщини, вірність та відданість України…

Патріотизм — це любов та відданість Батьківщині, прагнення своїми діями служити її інтересам.

Слава України ! Героям слава!

Бібліотекар Ганна Картелян

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, в Багатянському ЗЗСО пройшла бібліоподорож «Перший раз завітали ви до нас!»

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Саме про книгу йшла мова під час екскурсії для наших наймолодших школярів, учнів першого класу.

У шкільній бібліотеці їх зустріло розмаїття цікавих та яскравих книг. Першокласники дізналися про походження слова «Бібліотека», про цікаві книжки, енциклопедії, які є в бібліотеці, розгадували загадки. Також учні мали змогу самостійно переглянути книжки, прослухати казку про книжку, де розповідалося про погане поводження з нею, та зробити висновок як потрібно вести себе у книгозбірні, а чого не слід робити.

Учні, які побували на екскурсії,пообіцяли якнайшвидше вивчити абетку щоби записатися до бібліотеки і стати її читачами.

Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності свідчили про те, що їм дуже сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія. Сподіваємося, що бібліотека стане для першокласників улюбленим місцем для читання.

Бібліотекар Ганна КАРТЕЛЯН

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.