Офіційне найменування:
Багатянський заклад загальної середньої освіти Саф'янівської сільської ради
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
с. Багате
Адреса:
Одеської області, Ізмаїльського району, Село Багате, вул. Центральна, 22
Телефон:
bagate.school@ukr.net

Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті Багатянського закладу загальної середньої освіти Саф`янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області!

Інформація про заклад освіти

Одеська обл., Ізмаїльський р-н., с. Багате, вул. Центральна, 22

тел:

Директор: +380484146140;

Навчальна частина: +380484146132.

e-mail:bagate.school@ukr.net

Мова навчання – українська .

Контингент учнів на 03.11.2022 р.складає 370 особи. У Багатянському загальноосвітньому закладі, навчається 2 дітей інвалідів, 3 дитини-сироти.

Навчально-виховний процес забезпечують 34 педагогічних працівників.

- вчителів-методистів - 2;

- старших вчителів - 6;

- вчителів «вищої категорії» - 24;

- вчителів «І категорії» - 4;

- вчителів «II категорії» -3;

-спеціаліст -3;

-На даний час вакантні посади в закладі освіти відсутні.

Кількість : класів – 17

учнів - 370 (на 03.11.2022)

Додаткові освітні послуги :

- Багатянський філіал Кам’янської музичної школи;(200 грн./міс)

- Кам'янська ДЮСШ Саф'янівської сільської ради (безкоштовно)

- Гурдки ЦДЮТ(безкоштовно)

- Недільна болгарська школа БКПЦ "Аз Букі Вєді"(безкоштовно)

Минулий навчальний рік став роком успіху і нових досягнень в роботі з обдарованими та здібними дітьми. Протягом року школярі залучались до участі в предметних олімпіадах, конференціях, МАН, різноманітних конкурсах, турнірах.Серед різноманітних випробувань для талановитих учнів найбільш вагомими є Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін. Призерами ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів - 11 призових місць.

На ІІІ (обласному ) етапі - Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів - 2 призових місця.

Учні школи стали призерами ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІ етапу ХІІ Міжнарожного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентствької молоді ім. Т.Г. Шевченка, ІІ етапу інтелектуальних змагань з базових дисциплін серед учнів сільських шкіл Одеської області - 10 призових місць.

Учнівська молодь школи активно займалась науково-дослідницькою та експериментальною роботою.

У 2022/2023н.р. учні показали такі результати

- фестиваль екологіческих агітбригат – активна участь ;

- щорічно приямають активну участь в конкурсі творчих робіт "Конвенція очима дітей"

- районному конкурсі творчості «Сім’я очима дітей!» – 1 місце(фото), 3 місце (малюнок);

Збірна команда учнів школи впродовж певного часу займає призові місця в районній спартакіаді школярів.

Крім цього школярі активно приймають участь в інтелектуальних конкурсах «Колосок», «Кенгуру», «Соняшник",  «Гринвіч» тощо.

На базі школи організоване одноразове гаряче харчування. За рахунок бюджету безкоштовно харчуються учні 1-4 класів (100%) та учнів пільгового контингенту згідно довідок управління праці і соціального захисту Ізмаїльської райдержадміністрації.

Медичне обслуговування учнів здійснюється шкільної медичною сестрою. В школі функціонує медичний кабінет, який відповідає вимогам. Медичний огляд учнів проводиться у літній період до початку навчального року на базі АОПСМ с. Багате.

У школі діє два комп’ютерних кабінети для учнів 2-11-х класів. Всього в наявності 16 комп’ютерів (з них: 2018рік-11 штук, 2007 рік-5 штук).

В школі функціонують спортивна зала, дві майстерні (слюсарна, столярна).

В школі обладнанні два внутрішніх туалети.

Багатянський ЗЗСО підключена до інтернету та має свій сайт (https://bagate-school.e-schools.info,  bogate-school.edukit.od.ua).

Вчителі школи користується сайтами:

- mon.gov.ua (Міністерство освіти і науки);

- osvita.od.ua (управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації);

- osvita.org.ua (ОсвітаUA );

- test-center.od.ua (Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти);

- libcenter.com (Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу);

- iitzo.gov.ua (Інститут інноваційних технологій і змісту освіти);

- apsu.org.ua (академія педагогічних наук України);

- metodportal.net (методичний портал);

- csf.vashpartner.com (науково-методичний журнал і комп’ютер у школі та сім’ї);

- pedpresa.com.ua (видавництво «Педагогічна преса»);

- pil-network.com (мережа «Партнерство в навчанні»);

- krutienko.ucoz.ua (класний сайт для адміністраторів);

- osvita.bir (сайт для класних керівників).

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО БАГАТЯНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Зарахування дітей до початкової школи здійснюється без проведення конкурсу відповідно до території обслуговування(с. Багате). Діти, які не проживають на території обслуговування, можуть бути зараховані до закладу освіти за наявністю вільних місць у відповідному класі.

Зарахування до закладу освіти проводиться наказом директора закладу освіти до 31 травня кожного року.Для зарахування дітей до закладу освіти батьки або особи, що їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка форми №086-1/о та №063/о, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до закладу освіти III ступеня(10 клас) - документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються як правило діти з 6 (шести) років. Ті, яким на початок навчального року виповнилося 7 років, повинні розпочати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку, а тривалість здобуття ними початкової та базової середньої освіти може бути подовжена з доповненням освітньої програми корекційно-розвитковим складником.

Стіна