Новий навчальний рік!

Тиждень англійської мови

Дата: 16 лютого о 14:03

Тиждень англійської мови

Стало вже гарною традицією в Багатянському ЗЗСО -початок лютого присвячувати англійській мові .Так і в цьому році з 12 по 16 лютого було проведено ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ с залученням учнів 1-11 класів. Кожен день тижня був присвячений окремій темі: "Україна-моя Батьківщина, "День культури" ,"День у європейської столиці. "В гостях у английської граматиці".

Незабутнім для дітей залишиться день, який називався "TEA PARTY" (для учнів 6-х класів). Вибираючи тематику, вчителі англійської мови Гєнова Г.М, та Владінова М.Г. переслідували окремі цілі: зацікавити учнів вивчати іноземні мови, практикувати розмовну мову, поєднати навчання із захопливим відпочинком, розвивати культуру іншомовного спілкування, виховувати любов до природи та рідної Батьківщини.

Протягом Тижня англійської мови вчителі продовжували створювати можливості для надання учням умови для розвитку інтелектуальних здібностей, використовуючи навчальні комп'ютерні та мультимедійні програми, технології співпраці, презентації, ігри, пісні, а також ресурси Internet. Головна мета цього заходу-діти мають зрозумити, що Учитель-не єдине джерело інформації, він - наставник у пошуках істини. Для дітей важливо зрозумити, що для гарного володіння іноземною мовою головним є практичний аспект-слухати, читати додаткову литературу, співати, розмовляти, навіть якщо з помилками, граючи і змагаючись поза класичних уроків. З великим задоволенням прийняли участь в цьому заході наші випускники. Для них це був останній шкільний Тиждень англійської мови. Всі одинадцять років вони були активними учасниками заходів, пов'язаних з англійською мовою .Попереду їх чекає дуже серйозне вживання англійської на практиці. Побажаємо їм успіху та натхнення! А всім іншим дітям -цікавої подорожі у володінні іноземною мовою.

Вчитель англійської мови Генова Г.М.